Визнаний лідер вищої освіти

Провідний навчальний та науково-методичний центр з підготовки перекладачів та фахівців з іноземної філології вищої кваліфікації як для України, так і для країн...


Детальніше...

Навчання за кордоном

Наші студенти мають можливість отримати додаткову освіту за кордоном, взяти участь у міжнародних програмах, розширити свої знання, вдосконалити свої навички усного і...


Детальніше...

Наука

Науково-дослідна робота у Київському національному лінгвістичному університеті дає можливість реалізувати науковий потенціал, підвищувати професійний рівень, робити свій внесок у розвиток науки.


Детальніше...

Сучасні технологiї у навчальному процесi

Навчання в університеті проводиться з використанням найсучасніших інформаційних технологій.


Детальніше...
1234

Новини

Зєня Любов Яківна

Декан факультету перекладачів Київського національного лінгвістичного університету, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри німецької філології та перекладу і прикладної лінгвістики.

Зєня Л. Я. народилася в м. Горлівка Донецької області в шахтарській сім’ї. Після закінчення середньої школи в 1975 році вступила на факультет французької мови Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов, який закінчила у 1980 році за спеціальністю «французька та німецька мови» з дипломом з відзнакою. Після закінчення інституту працювала вчителем німецької мови у Горлівській ЗОШ № 8 і водночас викладачем в Горлівському державному педагогічному інституті іноземних мов.

З 1989 по 1992 рік навчалася в аспірантурі Науково-дослідного інституту змісту і методів освіти Академії педагогічних наук СРСР (м. Москва). За цей час підготувала та у 1993 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук на тему «Навчання німецької мови у взаємозв’язку з екологічним вихованням (для класів з поглибленим вивченням німецької мови» за спеціальністю 13.00.02 – методика викладання іноземних мов. Еквівалентність диплома кандидата педагогічних наук була підтверджена рішенням спеціалізованої вченої ради Київського національного лінгвістичного університету.

З 1993 року працювала старшим викладачем кафедри другої іноземної мови, доцентом кафедри методики викладання іноземних мов Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов.

З 1997 року очолювала кафедру граматики та історії іноземних мов Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов, з 2001 – факультет іноземних та української мов, з 2009 – факультет заочного та дистанційного навчання, з 2011 року працювала проректором з науково-педагогічної і методичної роботи Горлівського державного педагогічного інституту іноземних мов.

В 2013 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук на тему "Система методичної підготовки майбутніх учителів до навчання іноземних мов учнів профільної школи" у спеціалізованій вченій раді Київського національного лінгвістичного університету за спеціальністю 13.00.02 – теорія і методика навчання – германські мови.

Працювала заступником директора з науково-педагогічної і методичної роботи Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ "Донбаський державний педагогічний університет", професором кафедри лінгводидактики і методики викладання іноземних мов.

Наразі є деканом факультету перекладачів КНЛУ, професором кафедри німецької філології та перекладу.

Наукові інтереси пов’язані з процесом підвищення ефективності професійно-орієнтованого навчання іноземних мов і культур, з розвитком професійних і особистісних якостей фахівців в період професійної підготовки.

Є автором понад 100 наукових і науково-методичних публікацій, серед яких одноосібна монографія (Теоретико-методичні засади підготовки майбутніх учителів до навчання іноземних мов учнів профільної школи. – Горлівка: Вид-во ГДПІІМ, 2011. – 436 с.), 10 посібників, в тому числі 2 одноосібних з грифом Міністерства освіти і науки України (Навчання іноземних мов у старшій профільній школі : лекційно-практичний курс : посіб. для студ. вищ. навч. закл. – Горлівка : Вид-во ГДПІІМ, 2008. – 340 с.) для студентів вищих навчальних закладів, наукові публікації у фахових виданнях України і зарубіжжя, є співавтором колективної монографії "Професійно орієнтоване навчання іноземних мов у старшій профільній і вищій школі: проблеми та перспективи" (К. : Вид. центр КНЛУ, 2015. – 225 с.), співавтором навчального посібника "Тестові завдання для контролю рівня сформованості мовленнєвої компетентності в читанні і аудіюванні: Німецька мова. 11 клас. Рівень А2-В1+. – Prüfungstraining Deutsch. Lesen. Hören: навч. посіб. – Горлівка: Вид-во ГІІМ ДВНЗ "ДДПУ", 2014. – 64 с.).

Член спеціалізованої вченої ради Київського національного лінгвістичного університету та спеціалізованої вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка із захисту дисертацій за спеціальністю 13.00.02 – теорія і методика навчання: германські мови.

У 1999 році Зєня Л. Я. нагороджена Міністерством освіти і науки України за значний внесок у розвиток освіти та підготовку педагогічних кадрів знаком "Відмінник освіти України", а в 2014 – нагрудним знаком "За наукові та освітні досягнення".

 

Оплата можлива картою в гривні будь-якого банку України, комісія - 1 грн з платника.

 

Останні Події

Співбесіда з учасниками конкурсу для участі у...

До уваги здобувачів вищої освіти факультету перекладознавства! Співбесіда з...

До уваги здобувачів вищої освіти факультету сходознавства...

Оголошується конкурс для участі у програмі академічної мобільності, навчання...

Оголошується конкурс для участі у програмі академічної...

До увагиздобувачів вищої освіти!Оголошується конкурс для участі...

До уваги студентів відділення чеської мови ...

До уваги  студентів відділення чеської мови факультету слов’янської філології...

Оголошується конкурс на навчання за програмою академічної...

До уваги здобувачів вищої освіти! Оголошується конкурс на навчання...

Тариф за кодом - 1 грн, оплата можлива в додатку Приват24.

Ми в соціальних мережах

       

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти