Антикорупційні заходи

 

Шановні здобувачі вищої освіти!

З метою виконання наказу ректора від 03.09.2021 р. № 417-о «Про анонімне опитування здобувачів вищої освіти, докторантів щодо можливих проявів корупції під час освітнього процесу» просимо Вас пройти анонімне опитування згідно з анкетою за покликанням:

https://docs.google.com/forms/d/1E9TWc1sddYAcbL_-Rapil_gQfGUt3rLy_gvHxtMvN18/edit


 

Шановні докторанти!

 

З метою виконання наказу ректора від 03.09.2021 р. № 417-о «Про анонімне опитування здобувачів вищої освіти, докторантів щодо можливих проявів корупції під час освітнього процесу» просимо Вас пройти анонімне опитування згідно з анкетою за покликанням:

https://docs.google.com/forms/d/1AWbCRK9k64OCQCZ12lIcWgtxx8ZxIH6n986axRQV4dc/edit


 

УВАГА!

Відповідно до положення КНЛУ «Про порядок прийняття та розгляд повідомлень щодо порушень норм антикорупційного законодавства в Київському національному лінгвістичному університеті» від 07.12.2020 р. № 548-о повідомити про порушення норм антикорупційного законодавства можна:

  • З використанням засобів поштового зв'язку на адресу: 03150, м. Київ – 150, вул. Велика Васильківська, 73.
  • На загальноуніверситетську електронну адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. та на електронну адресу Уповноваженої особи This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (з поміткою «Про порушення норм антикорупційного законодавства», «Про корупцію).

Повідомлення, які надходять на загальноуніверситетську електронну пошту чи електронну пошту Уповноваженої особи, направляються з підписом викривача у сканованому вигляді.

  • Передається викривачем особисто до служби з ведення діловодства Університету (загальний відділ).
  • Засобами телекомунікацій на спеціальну телефонну лінію Уповноваженої особи за телефоном 287-23-84.

Повідомлення про порушення антикорупційного законодавства (форма) обов’язково має містити:

  • прізвище, ім’я, по батькові особи, яка ймовірно вчинила правопорушення, її посаду та місце роботи;
  • інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону, Антикорупційної програми КНЛУ тощо, які можуть бути перевірені;
  • прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання та підпис особи, яка надіслала повідомлення (автора повідомлення).

Повідомлення про порушення норм антикорупційного законодавства може бути здійснено працівниками Університету без зазначення авторства (анонімно) будь-яким способом, зазначеним у зазначеному вище положенні. Вимоги до анонімних повідомлень про порушення норм антикорупційного законодавства та порядок їх розгляду визначено частиною п’ятою статті 53 Закону.

Повідомлення про порушення норм антикорупційного законодавства, яке не відповідає вимогам Закону, розглядається відповідно до вимог, установлених іншими законами України.

Письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України «Про звернення громадян» визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

Ви можете повідомити про корупцію до НАЗК за телефоном +38(044) 200-06-91 та на пошту: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


 

УВАГА!

Для забезпечення належного контролю за дотриманням прав учасників освітнього процесу в Університеті, оперативного реагування на можливі факти порушень чинного законодавства про вищу освіту, антикорупційного законодавства приймаються звернення на спеціальну електронну скриньку

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ректорат


 

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти