Новини та події

Короткострокова програма підвищення кваліфікації «Використання безкоштовних онлайн-ресурсів для організації навчального процесу в дистанційній формі»

Шановні педагогічні, науково-педагогічні та інші працівники закладів освіти!

Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету запрошує вас взяти участь у короткостроковій програмі підвищення кваліфікації «Використання безкоштовних онлайн-ресурсів для організації навчального процесу в дистанційній формі».

Орієнтовний період проведення: 09.12-15.12.2020 р.
Загальний обсяг: 30 годин (8 аудиторних годин).
Вартість: 350 грн.

Детальна інформація у вкладиші.

Відкритий онлайн-семінар із літературного перекладу

Кафедра англійської і німецької філології та перекладу імені професора І. В. Корунця

Über_Lit_2020

Відкритий онлайн-семінар із літературного перекладу

понеділок, 30.11.2020 – 09:40-12:40

Богдан Стороха (перекладач, м. Полтава)

др. Мікеле Ванджі (лектор Німецької служби академічного обміну ДААД / доцент КНЛУ, м. Київ)
обговорення зі студентами українського перекладу роману

Дмітрія Капітельмана

"Мій незримий батько" (Видавництво «Ганзер», м. Берлін, 2016)

За присутності автора

Програма семінару
09:40 – 10:00: Вступ (М. Ванджі)
10:00 – 10:20: Вітальне слово Д. Капітельмана + питання до автора
10:20 – 10:45: Робота перекладача літературного твору (М. Ванджі, Б. Стороха)
10:45 – 11:00: Перерва
11:00 – 12:40: Обговорення фрагментів перекладу (Б. Стороха)

Робочі мови семінару: німецька, українська
За більш детальною інформацією щодо проведення семінару на платформі Zoom пишіть на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Увага! Графік роботи бібліотеки Університету

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Звертаємо Вашу увагу, що бібліотека Університету працює відповідно до графіка роботи. Запрошуємо до навчальних абонементів та читальних залів у зручний для Вас час з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00.

Ви маєте також можливість ознайомитися з фондами Інституційного репозитарію КНЛУ http://rep.knlu.edu.ua/xmlui/, які містять різноманітні наукові праці: підручники, навчальні посібники, силабуси; монографії, матеріали конференцій, дисертації, автореферати, статті; кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти та інші наукові праці.

Нагадуємо про необхідність суворого дотримання санітарно-гігієнічних норм у приміщеннях бібліотеки: обов’язкове носіння засобів індивідуального захисту та дотримання дистанції 1,5–2 м.