Новини та події

Відео-привітання Центру культури і мистецтв КНЛУ з нагоди Дня захисників та захисниць України

14 жовтня! У цю осінню добу Центр культури і мистецтв КНЛУ щиро вітає усіх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, з Днем захисників та захисниць України, а також із Днем українського козацтва. Цей день є уособленням сили духу, символом мужності, самовідданості, благородства для справжніх оборонців і захисників нашої країни! У цей світлий день просимо Пресвяту Богородицю захистити всіх українців, подарувати їм гарну долю, щасливе і мирне життя, зміцнити їхнє здоров’я і віру в краще мабутнє! У кожній родині нехай панує любов, віра, добробут і злагода! Пам’ятаймо, кому ми завдячуємо за мирне небо і сонячний день, посмішки наших дітей і щасливі погляди наших батьків! Україно, твої доньки й сини будуть серцем і душею завжди з тобою!

Поздоровляємо з Днем захисників і захисниць України

Шановні студенти, викладачі, аспіранти, співробітники Університету!

Щиро й сердечно вітаємо Вас з Днем захисників і захисниць України, який в Україні
відзначають 14 жовтня.

Це свято є даниною вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Утвердимо славу України нашими справами!
Слава Україні!
Героям слава!

ДО УВАГИ всіх здобувачів вищої освіти і працівників Університету!

Відповідно до наказу ректора від 06 жовтня 2020 р. «Про перенесення

робочих днів у 2021 році» робочий день в Університеті перенесено з п’ятниці, 15 жовтня 2021 р. на суботу, 23 жовтня 2021 р.

Виходячи з викладеного вище, заняття в Університеті (усі рівні вищої освіти) у форматі онлайн проводяться в суботу, 23 жовтня 2021 р. за розкладом занять п’ятниці, 15 жовтня 2021 р.