Новини та події

Мистецький поєдинок «Містер КНЛУ 2019»

Чоловіча мужність захоплює, приваблює, надихає… Саме чоловічу силу, природню харизму, мистецьку професійність та безмежний талант ми мали за ціль показати під час шоу «Мистецький поєдинок».

Найкращі парубки КНЛУ розкрили свій потенціал та серце повній глядацькій залі. Абсолютно різні, незрівняні хлопці створили для журі неабияку складність у визначенні кращого.

Ми використали боксерську тематику як художній образ, який розкрив мужність конкурсантів та парадоксально віддзеркалив здатність хлопців доводити свою першість не силою, а талантом, імпровізацією, енергетикою.

Бурхливими оплесками 12 грудня у Центрі культури і мистецтв глядачі зустрічали справжніх красенів Київського національного лінгвістичного університету:

Детальніше...

Графік вручення дипломів випускникам магістратури Київського національного лінгвістичного університету в 2020 р.

Детальніше...

Переможці конкурсу «Кращий студент Університету 2019»

ВІТАЄМО

переможців конкурсу «Кращий студент Університету 2019»

Від усієї душі вітаємо переможців у конкурсі «Кращий студент Університету 2019».
Нехай цей конкурс стане ще одним доказом талантів і здібностей студентів Київського національного лінгвістичного університету. Нехай у житті на Вас чекають ще багато таких перемог і кожен день дарує Вам нове високе прагнення, чіткий орієнтир і потрібний стимул. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів Вам, натхнення, творчості і позитиву на щодень! Бажаємо Вам славно, хвацько і красиво перемагати у будь-якому життєвому бою, старанно і гідно йти до вершин своїх успіхів, до своїх мрій.

Детальніше...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти