Підготовче відділення для іноземних громадян факультету слов’янської філології

Ukrainian Russian English

Ми запрошуємо Вас
на підготовче відділення
для іноземних громадян
факультету слов’янської філології
Київського національного лінгвістичного університету!

ПРО НАС. Підготовче відділення для іноземних громадян факультету слов’янської філології Київського національного лінгвістичного університету було засноване в 1979 році. Щорічний набір іноземних слухачів становить понад 100 осіб. На відділенні навчаються студенти з Китайської Народної Республіки, Республіки Корея, Японії, країн Західної Європи і Близького Сходу, Турецької Республіки, США та ін. За 40 років роботи підготовче відділення для іноземних громадян факультету слов’янської філології випустило більш ніж 3000 іноземних слухачів. Наші випускники проявили себе в галузі філології, дипломатії, економіки, медицини, архітектури, живопису, режисури театру і кіно. Викладачі відділення – фахівці високої кваліфікації, які мають великий досвід викладання слухачам-іноземцям.

Керівництво підготовчим відділенням для іноземних громадян факультету слов’янської філології здійснює декан факультету слов’янської філології, кандидат філологічних наук, доцент Мунтян Олександр Олександрович.

Основні навчальні дисципліни:

1. Російська мова.
2. Російська література.
3. Українська мова.
4. Історія України.
5. Економічна та соціальна географія світу.

Навчальні дисципліни за вибором:

1. Фонетика російської мови.
2. Друга іноземна мова (англійська / німецька).

ЗАВДАННЯМ ПІДГОТОВЧОГО ВІДДІЛЕННЯ є навчання іноземних громадян російської (української) мови, підготовка їх до вступу на факультет слов'янської філології КНЛУ або в інші заклади вищої освіти України.
Після успішного закінчення навчання випускники отримують Свідоцтво про закінчення підготовчого відділення єдиного для України зразка, яке дає право на вступ до закладів вищої освіти України.
Протягом навчального року слухачі підготовчого відділення для іноземних громадян факультету слов’янської філології вивчають Російську мову, Російську літературу, Українську мову, Історію України, Економічну та соціальну географію світу, Фонетику російської мови або Другу іноземну мову (англійську / німецьку).
Вивчення мови триває і в позааудиторний час: екскурсії по Києву та історичних місцях України, відвідування музеїв, театрів, виставкових залів сприяють ефективному оволодінню російською (українською) мовою.

НАВЧАЛЬНА БАЗА. Заняття слухачів проходять у новому навчально-лабораторному корпусі. До послуг слухачів бібліотека, читальні зали, комп'ютерні класи, фонокабінети, спортивний комплекс, їдальня, кафе, студентський клуб. Слухачі забезпечені всією потрібною навчальною літературою. Академічна група складається з 12 осіб, склад групи – інтернаціональний.

ПРОЖИВАННЯ. Всі слухачі підготовчого відділення для іноземних громадян факультету слов’янської філології забезпечені гуртожитком. Вони проживають у тримісних або чотиримісних кімнатах. Вартість проживання в гуртожитку у 2018/2019 навчальному році становить 6700 грн. / рік.

ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ. Навчання розпочинається 1 вересня і закінчується 30 червня з перервою на новорічні зимові канікули. Вартість навчання за 2019/2020 навчальний рік становить 34360 грн.
В'ЇЗД ДО КРАЇНИ НА НАВЧАННЯ З 15 СЕРПНЯ!

ПРОЦЕДУРА ПРИЙОМУ. Прийом іноземних слухачів здійснюється на підставі індивідуального офіційного запрошення, виданого КНЛУ. Оформлення запрошення – з 15 березня по 15 жовтня.

ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗАПРОШЕННЯ кандидату на навчання потрібно подати до комісії по відбору іноземних громадян на навчання свої документи (національний паспорт і документ про середню освіту з отриманими оцінками), перекладені українською мовою, або відправити на е-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   їхні скан-копії та обов'язково зазначити країну, у якій він буде отримувати студентську візу. У разі подачі документу представником студента необхідно оформити нотаріальну довіреність на отримання запрошення. Протягом трьох робочих днів комісія з відбору кандидатів на навчання дасть відповідь про можливість навчання претендента і, у разі позитивної відповіді, підготує запрошення, а також роз'яснить порядок оплати візової підтримки та способи передачі запрошення в разі неможливості отримати його особисто кандидатом. Після отримання реєстраційного номера запрошення необхідно оплатити візову підтримку в будь-якому відділенні банку.

Перелік документів, необхідних для вступу на підготовче відділення
для іноземних громадян факультету слов’янської філології:

1. Оригінал запрошення на навчання, виданий університетом.
2. Оригінал та дві нотаріально завірені копії документа про попередню освіту.
3. Оригінал та дві нотаріально завірені копії документа (додаток до документа про освіту), у якому міститься інформація про успішність з навчальних дисциплін.
4. Три нотаріально завірені копії паспорта (сторінка з фото).
5. Нотаріально завірена копія медичного сертифіката про стан здоров'я.
6. 12 фотографій розміром 3,5x4,5 см (кольорові, матові).
Зазначені в п.п. 2, 3, 4, 6 документи повинні бути засвідчені відповідно до законодавства країни їх видачі, перекладені українською мовою та легалізовані в установленому державними органами України порядку, якщо інше не передбачене міжнародними договорами України.
Після прибуття в Україну слухачі оформляють в університеті річну медичну страховку, а також усі необхідні реєстраційні документи. Термін оформлення реєстраційних документів від 2 тижнів до 1 місяця з моменту подачі документів. У цей час ЗАБОРОНЕНО залишати країну. Документи для реєстрації подаються за 15 днів до закінчення дати студентської візи. В інших випадках передбачено штраф.

вул. Лабораторна, 5/17 (корпус № 3), кімн. 910 (9-й поверх)
тел. +38 (044) 521-61-53,
+38 (044) 521-61-54