Військово-патріотичний вишкіл студентів факультету економіки і права

14 листопада 2015 р. студентська рада факультету економіки і права, спільно зі студентами інших факультетів КНЛУ провели військово-патріотичний вишкіл на полігоні "Марусин Полігон", що під Києвом. Виїзний захід був організований представником ГО "Марусин Полігон" та головою студентської ради ФЕП Гординою Валерієм.

Своїми враженнями ділиться студент IV курсу факультету економіки і права Шкуратовський Володимир:

Відмінний суботній день, його не зіпсував навіть маленький дощик, що регулярно до нас заходив у гості. "Марусин Полігон" зустрів нас, як завжди тепло та дружньо. Гарна компанія, цікавий вишкіл, задоволені всі. Мальовнича природа та фіз. зарядка з самого ранку, що може бути краще?

Як тільки ми прибули до "Марусиного Полігону" і побачили його, одразу виникла асоціація з великою бджолиною сім'єю, всі в роботі, кожний відповідає за свою частину роботи. Після шикування та представлення з командою "Марусиного Полігону", перед нами постав дружній колектив, який і задав тонус усього суботнього дня.

Першим етапом вишколу була розминка. Біг, відтискання, прес та багато інших цікавих вправ змусили вишкольців одразу відчути, що вимоги тут серйозні та рівні як для хлопців, так і для дівчат. Після успішної розминки вишкольців поділили на групи та відправили до досвідчених інструкторів.

Основи ножового бою та самозахисту викладав дуже досвідчений, серйозний, але водночас з почуттям гумору інструктор. Розповівши нам основні напрями тренування та подальшої роботи ми вправно освоювали, нам до цього невідому, справу.

Далі нас зустрів інструктор по виживанню в диких умовах. Лекція видалась напрочуд цікавою, всі аспекти в облаштуванні місця в диких умовах, здобування їжі, руху по незнайомій місцевості та діях при надзвичайних ситуаціях обговорювались в дружній та невимушеній обстановці.

Не обійшлось без приємних сюрпризів, таких, як візит українського письменника Василя Шкляра та презентація його нової книги "Чорне Сонце". Спілкування з паном Василем це дещо неймовірне – Людина з Великої літери.

Під вечір заїхав і автогонщик Олексій Мачанов. Людина з великим серцем та стальною волею. Його пісні під гітару створили прекрасну атмосферу. І виш кольці, і інструктори, і бійці ЗСУ сиділи в польовій палатці, пили чай, та слухали вйськово-патріотичні пісні у виконанні пана Олексія.

Студенти КНЛУ висловлюють подяку Марусі Звіробій, інструкторам та усьому складу "Марусиного Полігону" за прекрасний вишкіл та море позитивних емоцій.

Факультет економіки і права

 

більше фотографій див. у фотогалереї новини>>

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти