Наукові досягнення кафедри менеджменту і маркетингу КНЛУ

Завдяки спільній роботі колективу кафедри менеджменту і маркетингу та студентів факультету економіки і права, а також за підтримки ректора КНЛУ проф. Васька Р.В., у березні 2017 року був виданий спеціальний випуск наукового журналу - Збірник наукових праць "СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОГО ПЕРІОДУ УКРАЇНИ" (м. Львів).

Детальніше...

Комплексний державний іспит з фаху та захист магістерських дипломних робіт з менеджменту організацій і адміністрування в Університеті

З 2 по 7 лютого 2017 року на факультеті економіки і права в КНЛУ проходив комплексний державний іспит з фаху та захист дипломних робіт магістрів, які навчалися за магістерською програмою кафедри менеджменту і маркетингу Київського національного лінгвістичного університету 8.03060101 Менеджмент організацій і адміністрування (менеджмент на ринку товарів і послуг). Всі студенти показали високий рівень знань та наявність наукових та практичних наробок під час здачі комплексного іспиту і захисту дипломних робіт.

Детальніше...

Військово-патріотичний вишкіл студентів факультету економіки і права

14 листопада 2015 р. студентська рада факультету економіки і права, спільно зі студентами інших факультетів КНЛУ провели військово-патріотичний вишкіл на полігоні "Марусин Полігон", що під Києвом. Виїзний захід був організований представником ГО "Марусин Полігон" та головою студентської ради ФЕП Гординою Валерієм.

Детальніше...

Факультет економіки і права вшанував пам'ять Героїв Небесної Сотні

На знак подяки за їх героїзм і звитягу, студенти і науково-педагогічні працівники факультету економіки і права вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Вічна слава Героям, ми завжди пам'ятатимемо Вас!!

Детальніше...

Наукові здобутки факультету економіки і права

У вересні 2015 р. вийшла друком колективна монографія "A NEW ROLE OF MARKETING AND COMMUNICATION TECHNOLOGIES IN BUSINESS AND SOCIETY: LOCAL AND GLOBAL ASPECTS" (NRMCTBS 2015) у видавництві Publishing House Science and Innovation Center, Ltd. (St. Louis, Missouri, USA). Співредактором монографії є доц. Романенко Ольга Олександрівна – кандидат економічних наук, декан факультету економіки і права Київського національного лінгвістичного університету. Авторами статей, що увійшли до монографії, є науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту і маркетингу Університету.

Детальніше...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти