Новини та події

Міжнародна науково-практична конференція “Україна і світ: діалог мов та культур”

11-13 квітня 2018 р. у Київському національному лінгвістичному університеті відбулася міжнародна науково-практична конференція "Україна і світ: діалог мов та культур".

У форматі заходу під керівництвом завідувача кафедри доктора економічних наук, професора Гаврилюка О.В. та доцента кафедри, кандидата економічних наук Кобилянської Л.М. 11 квітня було проведено засідання секцій "Тенденції економіко-правових досліджень: Україна та світ" і "Національна ідентичність і глобалізація", в роботі яких активну участь взяли студенти факультету перекладачів спеціальності Туризм.

Якщо коментувати лаконічно, то "конференція вдалася". Креативні доповіді широкого діапазону від туристично-країнознавчого до історико-філософського та соціологічного спрямування представили всі учасники – від першокурсників до магістрів. Уміння формулювати й аргументовано вирішувати актуальні питання сучасності у поєднанні з аналізом і творчим трактуванням надбань минулого, вдалі відповіді з елементами дискусії – усе це засвідчило високий потенціал наших чудових студентів, серед яких неймовірно важко виявити найкращого. Всі були найкращими!

Фотогалерея новини...