Новини та події

Міжнародна науково-практична конференція "Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин"

18 квітня 2018 р. завідувач кафедри туризму і фізичного виховання доктор економічних наук, професор Гаврилюк О.В. взяв участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції “Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин” у Київському національному університеті культури і мистецтв. Була зроблена доповідь на тему "Туристичні дестинації: нові виміри  у глобальному просторі".

У доповіді були висвітлені проблеми, що пов’язані з бурхливим розвитком крупних міст ‒ гігаполісів на кшталт гігантської агломерації на сході Китаю з населення понад 100 млн. чол. ‒ внаслідок об’єднання таких міст-мільйонників, як Шанхай, Нанкін і Ханчжоу.

Засвідчено, що процес формування гігаполісів висуває нові вимоги до модифікації стратегії розвитку туристичної індустрії, організації та управління функціонуванням туристичної індустрії, таких її детермінант, як туристичний маршрут, розробка програм туристичних подорожей, трансфер, розміщення, харчування, екскурсії тощо ‒ насамперед за рахунок використання нових інноваційних видів залізничного транспорту, що розвивають швидкість понад 450 км/год.

Було критично проаналізована намір Міністерства інфраструктури України щодо будівництва аналога інноваційної транспортної системи Hyperloop (США) ‒ капсульного поїзда, що розвиває швидкість 1062 км/год.) сполученням Київ ‒ Одеса, і доведено його нереальність. В якості одного з виходів запропоновано використання вже апробованого шляху, зокрема, за рахунок придбання безвідмовної технології й швидкісного поїзда Shinkansen (Японія), середня швидкість ‒ 581 км/год., жодної аварії упродовж 40 років експлуатації), на базі якого, набуваючи досвід і навички, розбудовувати залізничну інфраструктуру та суміжні галузі.