Новини та події

Зустріч з представниками ресурсного партнера Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні

2 листопада 2017 року  о 19.00 в Американському Домі (вул. Пимоненка, 6) відбудеться зустріч з представниками ресурсного партнера Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні з університету Ферфілд (штат Коннектикут) професорів Кетрін Нантц та Девіда Шмідта.

Представники Університету Ферфілд (Fairfield University), професорка Кетрін Нанц і професор Девід Шмідт, поділяться досвідом успішного виходу з кризи академічної етики та ефективної підтримки принципів академічної доброчесності в стінах університету "Перспективи академічної доброчесності".

Більше про подію на сайті Проекту http://www.saiup.org.ua/events/zaproshuyemo-na-lektsiyu-perspektyvy-akademichnoyi-dobrochesnosti-vid-profesoriv-universytetu-ferfild-ketrin-nantts-ta-devida-shmidta/.

Зверніть, будь ласка, увагу, що зустріч проходитиме в Американському Домі, тому для входу при собі обов'язково потрібно мати паспорт (український або закордонний).

Просимо зареєструватися на подію, аби опісля надіслати Вам електронні матеріали https://docs.google.com/forms/d/1Jc-Ii-SGpCUgpj9kvC4IxeXzbCD_KnfGySo6qo2Avq4/edit

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти