Новини та події

Підсумки конкурсу промов китайською мовою

18 грудня 2013 року в Інституті Конфуція КНЛУ відбувся конкурс промов китайською мовою, в якому в якості конкурсантів взяли участь 16 студентів факультету сходознавства КНЛУ, а в якості аудиторії студенти різних факультетів університету.

З інформацією про умови конкурсу виступили директори Інституту Конфуція КНЛУ доц. Ши Яцзюнь та проф. Сєрякова Ірина Іванівна. Високоповажне жюрі в складі викладачів китайської мови кафедри китайської філології: пана Ан Дона, пані Гао Сиї, пані Чжу Цзінтао, Смирнової Олени Павлівни та Мерзлюка Дениса Олеговича визначили найкращих:
Перше місце в конкурсі промов китайською мовою розділили між собою студентка І курсу Усова Єлизавета та студент ІІ курсу Звенигородський Павло.
Друге місце зайняли студентка ІV курсу Лущик Катерина і студентка ІІ курсу Федорова Катерина.
Третє місце отримали студентка ІV курсу Сорока Олена та студентка ІІ курсу Папуша Анастасія.
Ректор КНЛУ проф. Васько Р.В нагородив переможців призами, почесними грамотами та висловив задоволення діяльністю Інституту Конфуція КНЛУ.
Інститут Конфуція КНЛУ висловлює подяку за допомогу в проведені та організації конкурсу промов китайської мови викладачу кафедри китайської філології факультету сходознавства Любимовій Юлії Сергіївні, ведучим конкурсу: студентці ІV курсу Пилипишиній Марині та студенту І курсу Дубині Мирославу, а також секретарю Інститут Конфуція КНЛУ – Лісковій Ірині.

 

 

 

 

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти