Новини та події

Стажування викладачів з Алжирської Народної Демократичної Республіки

З метою встановлення співпраці, обміну досвідом в галузі арабських та романських студій та підписання Договорів між Київським національним лінгвістичним університетом, Університетом Оран І Ахмед Бен Белла та Африканським Університетом Ахмед Драя з Адрара (Алжирська Народна Демократична Республіка) з 28.11.2018 р. по 10.12.2018 р. короткострокове стажування на кафедрі східної філології проходить група викладачів:

  • Сафі Набіб, доцент Університету Оран І Ахмед Бен Белла;
  • Елхамді Ахмед, доцент, декан факультету гуманітарних та соціальних досліджень при Африканському університеті Ахмед Драя з Адрара;
  • Мокрауі Мохаммед Аміне, член Центру рукописів ісламської цивілізації в Північній Африці Університету Оран І Ахмед Бен Белла.

В рамках цього візиту відбулися зустрічі з ректором КНЛУ проф. Васько Р.В., проректором з навчально-виховної роботи та міжнародних зв’язків проф. Сєряковою І.І.; з Надзвичайним і Повноважним Послом Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні Паном Хосін Буссуара; зі студентами та викладачами арабського відділення факультету сходознавства та французького відділення факультету романської філології.

Фотогалерея новини...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти