Новини та події

Участь старшого викладача Реутова Є. А. у конференції в місті Ісламабад

6-8 листопада 2017 р. в місті Ісламабад (Ісламська Республіка Пакистан) відбулася міжнародна конференція, присвячена 140-річчю від дня народження національного поета Пакистану, Мухаммада Ікбала. Серед відомих науковців з різних країн світу був і старший викладач кафедри східної філології факультету сходознавства КНЛУ Реутов Є. А., якого було запрошено виступити з доповіддю на урду з темою "Мухаммад Ікбал і Мухаммад Асад – дві долі в контексті діалогу культур і цивілізацій".

Міжнародний контекст конференції, візити до National University of Modern Languages та Federal Urdu University, а також особисті зустрічі Реутова Є. А. з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Ісламській Республіці Пакистан Лакомовим В. І., відкривають нові перспективи в освітній та міжнародній діяльності Університету.

У листі Надзвичайного та Повноважного Посла України в Ісламській Республіці Пакистан Лакомова В. І. на ім’я ректора Васька Р. М. зазначається, що місія Університету в підготовці та забезпеченні висококваліфікованих фахівців надзвичайно важлива у розбудові української державності (лист – у додатку).

Вітаємо Реутова Є. А. з успішним виступом!

Фотогалерея новини >>

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти