Новини та події

Участь студентів і викладачів відділення угорської мови у міжнародній літній школі з художнього перекладу

З 29 серпня по 05 вересня 2016 року за підтримки Надзвичайного та Повноважного Посла Угорщини в Україні пана Ерно Кешкеня вісім студентів відділення угорської мови факультету германської філології Київського національного лінгвістичного університету та старший викладач кафедри германскької і фіно-угорської філології Берта Елеонора Тіборівна взяли участь у міжнародній літній школі з художнього перекладу, що відбулася у Народній вищій школі м. Лакітелек, Угорщина.

Літню школу було організовано  на честь відомого перекладача Ласло Немета, який здійснював переклад творів на угорську мову з десяти мов світу. 80 учасників літньої школи з різних країн Європи працювали над перекладами українською, чеською, румунською, польською, хорватською, сербською та словацькою мовами у 9 художніх майстернях.

Студентів вітали Віце-президент парламенту, Віце-спікер Державних Зборів Угорщини пан Шандор Лежак,  Надзвичайний та Повноважний Посол України в Угорщині Любов Василівна Непоп, заступник держсекретаря з питань економіки пан Йожеф Бачкаї, відомі літератори й перекладачі, серед яких була і донька Ласло Немета пані Магда Немет.

Отриманий досвід участі у даній  літній школі надихає студентів відділення угорської мови КНЛУ до поглиблення знань про мову, літературу та культуру Угорщини.

Відділ міжнародних зв’язків

Фотогалерея новини >>

Зберегти

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти