Новини та події

Делегація Тяньцзінського університету іноземних мов, Китайська Народна Республіка в КНЛУ

З 11 по 14 січня 2020 р. в КНЛУ з робочим візитом перебувала делегація Тяньцзінського Університету іноземних мов (ТУІМ) Китайської Народної Республіки на чолі з ректором паном Чень Фачунь; пані Ван Веньцянь, заступник директора з науково-дослідної роботи Інституту європейських мов та культур ТУІМ та пані Фу Мейянь, декан факультету російської мови Інституту європейських мов та культур ТУІМ. В рамках візиту було підписано Імплементаційну Угоду між ТУІЯ та КНЛУ щодо розвитку Інституту Конфуція КНЛУ та окреслено нові напрями співробітництва в галузі освіти, культури та науки між КНЛУ та ТУІМ.

Детальніше...

Презентація дослідження «Твори видатного азербайджанського поета і мислителя Імадеддіна Насімі в українських перекладах у фондах Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського

Презентація  дослідження «Твори видатного азербайджанського поета і мислителя Імадеддіна Насімі в українських перекладах (у фондах Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського). В рамках заходу була відкрита виставка книжкових і газетних видань, пов’язаних з творчістю Насімі та публікацією перекладів Насімі українською мовою. Захід приурочений до 650-ліття Імадеддіна Насімі, відбувся у Національній бібліотеці імені В.І.Вернадського. У церемонії презентації взяли участь Радник Посольства Азербайджану в Україні Камал Халілов, діячи науки і культури України, викладач азербайджанської мови КНЛУ Шихизаде Інтігам Алісахіб огли та студенти факультету сходознавства КНЛУ, які вивчають азербайджанську мову.

Фотогалерея новини...

Участь КНЛУ в Всесвітній конференції Інститутів Конфуція «2019 International Chinese Language Education Conference»

З метою обміну найкращими практиками в роботі Інститутів Конфуція та подальшого сприяння їхньому розвитку з 5 по 12 грудня 2019 року проректор з навчально-виховної роботи КНЛУ доц. Соловей М. І., проректор з навчально-виховної роботи та міжнародних зв’язків, директор Інституту Конфуція КНЛУ від української сторони проф. Сєрякова І. І. та доц. Ши Яцзюнь, директор Інституту Конфуція КНЛУ від китайської сторони, доцент на 0,12 ставки кафедри китайської філології взяли участь у Всесвітній конференції Інститутів Конфуція «2019 International Chinese Language Education Conference», яка була організована та проведена Штаб-Квартирою Інститутів Конфуція у м. Чанша, Китайська Народна Республіка. Під час конференції відбулася нарада директорів Інститутів Конфуція за партнерством Тяньцзінського університету іноземних мов, на якій були представлені звіти про роботу за 2019 рік та обговорено перспективи подальшого розвитку та співробітництва.

Фотогалерея новини...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти