Новини та події

Розширення міжнародного співробітництва КНЛУ з провідними університетами Алжирської Народної Демократичної Республіки

2-11 березня 2019 року відбулося підписання Додатків до Рамкових Угод про співпрацю між КНЛУ та провідними університетами Алжирської Народної Демократичної Республіки – Університетом Орану 1 Ахмеда Бен Белла, Університетом Орану 2 Мохамеда Бен Ахмеда (м. Оран), Університетом Ахмеда Драя в Адрарі (м. Адрар). Підписання Додатків до Рамкових Угод спрямоване на імплементацію міжнародних програм академічного обміну, розширення міжнародних зв’язків КНЛУ та розвитку арабських студій в КНЛУ.

Фотогалерея новини...

Курси португальської мови

Детальніше...

Церемонія нагородження титулом DOCTOR HONORIS CAUSA Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Й.В. Лі Янг-Гу

15 лютого 2019 року в конференц-залі III корпусу КНЛУ відбулася Церемонія нагородження титулом DOCTOR HONORIS CAUSA Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні Його Високоповажності Лі Янг - Гу.

З вітальними словами виступили ректор КНЛУ проф. Васько Р.В., проректор з навчально-виховної роботи та міжнародних зв'язків проф. Сєрякова І.І., завідувач кафедри корейської філології проф. Кан Ден Сік. Із словами привітанням виступили студенти відділення корейської мови КНЛУ.

Фотогалерея...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти