Новини та події

Вітаємо Аліну Марченко, студентку-полоністку четвертого курсу факультету германської філології

Вітаємо Аліну Марченко, студентку-полоністку четвертого курсу факультету германської філології (група МЛпол 15-15), яка посіла 2-е місце на XIV Всеукраїнському конкурсі з орфографії польської мови для студентів українських вишів (Івано-Франківськ, Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, 24 листопада 2018 р.). У конкурсі взяли участь 43 студенти вищих навчальних закладів з 19 міст України.

Read more...

УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»

У рамках реформи освіти 2018 року у проекті «Нова українська школа» викладач кафедри германських і романських мов Шастова І.В. брала учать як співавтор навчально-методичного комплексу видавництва Cambridge University Press “Quick Minds 1”.

За результатами голосування по усіх середніх загальноосвітніх закладах України НМК “Quick Minds” отримав необхідну кількість голосів, а це означає, що біля половини першокласників України у вересні 2018 року розпочнуть навчатися за цим підручником вже у вересні 2018 року.

Міжнародна науково-практична конференція “Україна і світ: діалог мов та культур”

11-13 квітня 2018 р. у Київському національному лінгвістичному університеті відбулася міжнародна науково-практична конференція "Україна і світ: діалог мов та культур".

У форматі заходу під керівництвом завідувача кафедри доктора економічних наук, професора Гаврилюка О.В. та доцента кафедри, кандидата економічних наук Кобилянської Л.М. 11 квітня було проведено засідання секцій "Тенденції економіко-правових досліджень: Україна та світ" і "Національна ідентичність і глобалізація", в роботі яких активну участь взяли студенти факультету перекладачів спеціальності Туризм.

Read more...

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти