Визнаний лідер вищої освіти

Провідний навчальний та науково-методичний центр з підготовки перекладачів та фахівців з іноземної філології вищої кваліфікації як для України, так і для країн...


Детальніше...

Навчання за кордоном

Наші студенти мають можливість отримати додаткову освіту за кордоном, взяти участь у міжнародних програмах, розширити свої знання, вдосконалити свої навички усного і...


Детальніше...

Наука

Науково-дослідна робота у Київському національному лінгвістичному університеті дає можливість реалізувати науковий потенціал, підвищувати професійний рівень, робити свій внесок у розвиток науки.


Детальніше...

Сучасні технологiї у навчальному процесi

Навчання в університеті проводиться з використанням найсучасніших інформаційних технологій.


Детальніше...
1234

Новини

Підсумки проведення олімпіади з української мови

18 лютого 2016 р. проходив університетський етап олімпіади з української мови 2016 року. У ньому взяли участь 18 студентів з 1-го та 3-го курсів КНЛУ. Олімпіадні завдання були спрямовані на виявлення рівня знань студентів з різних розділів мови, зокрема орфографії, пунктуації, граматики та лексикології. Переможцями стали студенти факультету германської філології.

Детальніше...

Вітання кафедри української філології та славістики з Міжнародним днем рідної мови

Із Міжнародним днем рідної мови, який святкують щорічно 21 лютого, студентів та співробітників Університету вітає кафедра української філології та славістики!

Уперше Міжнародний день рідної мови відзначили 2000 року, відколи Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (UNESCO) оголосила його за пропозицією Народної Республіки Бангладеш. 21 лютого 1952 р. в місті Дакка – столиці Бангладеш – було вбито студентів, які протестували проти тодішньої мовної політики, коли офіційною державною мовою була проголошена рідна мова національної меншини. Ця трагічна подія започаткувала процес формування національної свідомості бангладешців і визнання незалежності республіки.

Звісточка з фронту

22 листопада ввечері на зв’язок зі мною вийшли бійці 31 блокпосту, який знаходиться на самісінькій передовій, що на Луганщині, поблизу міста Лисичанська. Після трагедії на 32 блокпості (Бахмутівка, Луганська область) та відступу наших військових 31 блокпост фактично став останнім українським форпостом. Солдати отримали наші листи і були безмежно вдячні за них, адже, за їхніми словами, ніщо до цього часу їм не піднімало бойовий дух так, як саме наші патріотичні фотографії та звернення, які без сліз радості і вдячності не можна було читати.
На життя наші захисники не скаржились, але на той час, коли ми спілкувались, в них не було питної води. Я повідомила про це волонтерів, що збирали їм провізію.

Ось, що написали на своєму сайті представники Всеукраїнської спільноти добрих справ "Мрії" та Всеукраїнської волонтерської ліги:
«09.11.2014р. спільними зусиллями з нашими Тернопільськими друзями (https://vk.com/id54155382), Криворізькими друзями (https://vk.com/yermizin),  Волонтерською Лігою (https://vk.com/volonter_liga), Самообороною  Святошинського району (https://vk.com/public76229162) та студентами, а також викладачами Київського національного лінгвістичного університету, зокрема Людмилою Пашинською, ми зібрали та передали необхідні речі для наших бійців 24-ї механізованої бригади з 31 блокпосту - нашої відважної передової лінії.
Хлопці дуже дякували всім людям, які допомагають їм! Телефонували та писали СМС-повідомлення всім, хто залишив у листах свої контакти. Ми точно знаємо, наскільки важливо хлопцям із передової почути/прочитати добрі, теплі та щирі слова! Такі ж почуття розділяємо і ми – ті, хто чекає, ті, хто підтримує та пишається такими героями, як вони, – нашими захисниками! Слава Україні!

P.S.: фотозвіт в фотоальбомах спільноти».

Дорогі студенти, я вдячна вам за підтримку моєї ініціативи. Ми з вами вийшли на прямий контакт із мужніми бійцями передової, стали учасниками (а не пасивними спостерігачами) боротьби українського народу за визволення від загарбників, за свободу. І це лише початок нашої справжньої підтримки й допомоги!

З повагою, доцент кафедри української філології та славістики Пашинська Л.М.

P.S.: Дякуємо бійцям за фото для нас!
 

Благодійний аукціон

від викладачів КНЛУ "СЕРЦЕ ВІДДАЮ СОЛДАТАМ".

Детальніше...

Останні Події

Програма "Подвійний диплом" у Польщі для спеціальності...

Починаючи з 2017/2018 навчального року факультет германської...

Перемога в конкурсі на кращу поезію із...

Кафедра теорії та історії світової літератури ім....

Увага! Змінено дати проведення II туру Всеукраїнського...

Повідомляємо, що дати проведення II туру Всеукраїнського...

Конкурс для викладачів іспанського відділення факультету романської...

Оголошено конкурс для викладачів іспанського відділення факультету...

Проведення ІІ міжнародної наукової конференції на...

Міністерство освіти і науки УкраїниКиївський національний лінгвістичний...

Олімпіада з англійської мови

Шановні студентифакультету германської філології! Запрошуємо Вас взяти участь...

Ми в соціальних мережах

     

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти