Новини та події

Факультет перекладачів запрошує на навчання!

Шановний вступнику 2018 року!

Міжнародні звязки і співробітництво молодої незалежної Української держави у всіх галузях суспільного життя невпинно розширюється і поглиблюється. Тому професія перекладача надзвичайно перспективна і запитана.

Це і відповідальна і престижна робота з іноземними делегаціями, забезпечення переговорів на всіх рівнях владних структур у державі, синхронний переклад на міжнародних зустрічах і форумах, індивідуальна робота з державними діячами, світилами науки, культури, бізнесменами тощо.

А когось приваблює творча праця з перекладу кращих зразків іноземної художньої літератури, хтось планує стати високопрофесійним гідом-перекладачем для обслуговування туристів з-за кордону, комусь до вподоби зайнятися міжнародним менеджментом чи бути перекладачем на міжнародних спортивних змаганнях, мистецьких фестивалях та конкурсах.

Хтось, певно, мріє про роботу контррозвідника, спрямовану на зміцнення безпеки України і захисту її від іноземних зазіхань та агресії.

Всього цього Ви навчитеся

на факультеті перекладачів

нашого Університету.

Ми допоможемо здійснити Ваші мрії!

Тож ласкаво запрошуємо

на навчання до нас,