Частотні запитання

 

ПЕРЕЛІК НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНИХ ЗАПИТАНЬ,
З ЯКИМИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ
ДО ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ КНЛУ (2020 рік)

Де отримати актуальну інформацію щодо перебігу вступної кампанії?

Уся актуальна інформація, новини, оголошення розміщуються на Телеграм-каналі Приймальної комісії Київського національного лінгвістичного університету ПК КНЛУ (https://t.me/pk_knlu) і на офіційному вебсайті Приймальної комісії (http://pk.knlu.edu.ua/).

 

Як поставити запитання щодо особливостей вступу у 2020 році?

Якщо Ви не знайшли відповіді на свої запитання у Правилах прийому (http://www.knlu.edu.ua/en/admissions/undergraduate-study), на офіційному вебсайті Київського національного лінгвістичного університету (http://www.knlu.edu.ua/) або офіційному вебсайті приймальної комісії КНЛУ (http://pk.knlu.edu.ua/), Ви можете задати запитання в письмовому вигляді на адресу електронної пошти приймальної комісії ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ). Крім того, ви може зателефонувати до приймальної комісії Університету або на той факультет, куди ви плануєте вступати (просимо телефонувати в робочі дні з 9:00 до 16:00):

Приймальна комісія КНЛУ (044) 529-82-86
Відповідальний секретар приймальної комісії КНЛУ проф. Сорокін Сергій Володимирович (відповідальний секретар не дає інформації щодо місця конкретного вступника в рейтингових списках, змісту освітніх програм конкретних факультетів, а надає консультації лише із загальних питань вступу) (044) 223-45-19

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії КНЛУ з питань пільгового прийому вступників Комова Олена Станіславівна (044) 529-82-86
Факультет сходознавства (деканат) (044) 521-60-23
Факультет германської філології (деканат) (044) 287-40-41
Факультет перекладознавства (деканат) (044) 287-30-05
Факультет романської філології та перекладу (деканат) (044) 521-61-66
Факультет слов’янської філології (деканат) (044) 521-61-54
Факультет економіки і права (деканат) (044) 521-63-52

 

Чи є в університеті друга вища освіта?

У 2020 році прийом на навчання до Київського національного лінгвістичного університету здійснюється на перший курс для здобуття ступеня вищої освіти "бакалавр" на основі повної загальної середньої освіти, а також на перший курс для здобуття ступеня вищої освіти "магістр" на основі диплома бакалавра, спеціаліста або магістра. Спеціальних освітніх програм із другої вищої освіти, зі скороченим терміном навчання, зокрема й на основі диплома молодшого спеціаліста, у 2020 році Університет не пропонує. Водночас особи, які мають диплом бакалавра, мають можливість вступити на навчання до Університету для здобуття ступеня вищої освіти "магістр". У 2020 році Університет пропонує цілу низку освітніх програм магістерського рівня за заочною формою здобуття освіти. Список освітніх програм другого (магістерського) рівня вищої освіти і перелік вступних випробувань наведені у Додатках 2 і 4 до Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році, які розміщені на офіційному вебсайті Приймальної комісії (доступ до Правил прийому Ви можете отримати завдяки великим синім кнопкам, розміщеним внизу кожної зі сторінок вебсайту Приймальної комісії КНЛУ: http://pk.knlu.edu.ua/).

 

Умови вступу на заочне відділення.

У 2020 році прийом на заочну форму здобуття освіти до Київського національного лінгвістичного університету здійснюється лише за однією освітньою програмою рівня вищої освіти "бакалавр" (Англійська мова і друга іноземна мова: усний і письмовий переклад у бізнес-комунікації (спеціальність 035 Філологія, спеціалізація 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, факультет перекладознавства)), а також за цілою низкою освітніх програм рівня вищої освіти "магістр". У 2020 році вперше оголошується прийом на навчання за освітньою програмою Галузевий переклад: китайська мова, англійська мова (спеціальність 035 Філологія, спеціалізація 035.065 Східні мови та літератури (переклад включно), перша – китайська, факультет сходознавства) магістерського рівня за заочною формою здобуття освіти. Вступ на заочну форму для здобуття ступеня бакалавра відбувається на основі ЗНО, а для здобуття ступеня магістр – на основі вступних випробувань так само, як і на спеціальності (спеціалізації) денної форми здобуття освіти. Перелік конкурсних пропозицій (освітніх програм) і конкурсних предметів (вступних випробувань) наведено у Додатках 1, 3 (ступінь бакалавра) і 2,4 (ступінь магістра) до Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році.

 

Чи потрібно складати ЗНО під час вступу до магістратури?

Під час вступу на навчання для здобуття ступеня магістра у 2020 р. не потрібно складати вступні випробування з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання лише на освітні програми спеціальності 014 галузі знань 01 Освіта/ Педагогіка. На освітні програми всіх інших спеціальностей/ спеціалізацій усіх галузей знань, які пропонує Київський національний лінгвістичний університет у 2020 році, потрібно складати Єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) у формі ЗНО, фаховий вступний іспит складається в Університеті. Перелік вступних випробувань для вступників для здобуття ступеня магістра наведено в Додатку 4 до Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році.

 

Умови поновлення/ переведення.

Переведення і поновлення студентів здійснюється відповідно до Положення про порядок переведення та поновлення студентів у Київському національному лінгвістичному університеті (ступінь вищої освіти "бакалавр"; денна і заочна форми здобуття освіти). Графік заходів, пов’язаних з переведенням і поновленням студентів, а також перелік документів, необхідних для поновлення чи переведення, оприлюднюються на офіційному вебсайті Київського національного лінгвістичного університету, а також на вебсайтах відповідних факультетів і на Телеграм-каналі ПК КНЛУ. Поновлення/ переведення на І семестр 2020/ 2021 навчального року відбувається, як правило, у міжсесійний період. Влітку 2020 року подання документів для поновлення відбуватиметься в період з 12 по 22 серпня включно. З питань поновлення/ переведення пропонуємо звертатися до деканату відповідного факультету.

 

Чи потрібна медична довідка?

Для вступу до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році медична довідка не потрібна.

 

Умови вступу до магістратури.

Вступ на навчання для здобуття ступеня вищої освіти "магістр" до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році здійснюється на основі ступеня вищої освіти "бакалавр", або "магістр", або освітньо-кваліфікаційного рівня "спеціаліст" за результатами вступних випробувань (вступний іспит з іноземної мови і фахове вступне випробування); вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) на всі освітні програми магістерського рівня, крім освітніх програм спеціальності 014 Середня освіта, проводиться у формі ЗНО, фахове вступне випробування складається в Університеті. Процедура вступу на навчання для здобуття ступеня вищої освіти "магістр" визначена у підрозділі 2) Організація прийому й проведення конкурсного відбору за ступенем "магістр" Розділу VІI; список освітніх програм другого (магістерського) рівня вищої освіти і перелік вступних випробувань наведені у Додатках 2, 4 до Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році. Правила прийому розміщені на офіційному вебсайті приймальної комісії КНЛУ (pk.knlu.edu.ua).

 

Які предмети ЗНО потрібно складати?

Список освітніх програм (конкурсних пропозицій), за якими оголошується прийом на навчання для здобуття ступеня вищої освіти "бакалавр", і перелік конкурсних предметів ЗНО для вступу на перший курс для здобуття ступеня вищої освіти "бакалавр" наведені відповідно в Додатках 1, 3 до Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році. Правила прийому розміщені на офіційному вебсайті приймальної комісії КНЛУ (pk.knlu.edu.ua).

 

Чи потрібно складати додаткові іспити при вступі в бакалаврат?

Ні, при вступі на навчання для здобуття ступеня вищої освіти "бакалавр" особи, які вступають за загальним конкурсом, подають лише сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 або 2020 років (крім іноземної мови) з результатами трьох конкурсних предметів і жодних додаткових вступних іспитів не складають. Сертифікати з іноземної мови приймаються лише 2018, 2019 або 2020 років.

 

Чи потрібне знання тієї іноземної мови, для вивчення якої я вступаю до Університету?

Університет пропонує для вивчення значну кількість іноземних мов, зокрема й ті, які є певною мірою екзотичними або рідкісними, тому попереднє знання цих мов вступникові не потрібне. На тих факультетах, де вивчаються поширені західноєвропейські мови (як англійська), формуються окремі групи для тих, хто має певні знання "на вході", а також для тих, хто жодних знань на початку навчання не має. Ті ж мови, які не належать до категорії поширених західноєвропейських (усі східні, новогрецька, португальська й інші) починають вивчатися "з нуля". Тому очевидно, що вступникові потрібне знання лише тієї мови, з якої він складає ЗНО.

 

Кількість бюджетних місць у 2020 році?

Максимальна кількість місць державного замовлення за відкритими конкурсними пропозиціями (усі спеціальності, спеціалізації, освітні програми Університету становлять відкриті конкурсні пропозиції) визначається Міністерством освіти і науки України і доводиться до відома університетів до початку прийому документів. Ця інформація розміщена на офіційному вебсайті приймальної комісії КНЛУ (pk.knlu.edu.ua) у розділі "Обсяги прийому".

 

Що значить "максимальна кількість місць державного замовлення"?

Це максимальний обсяг місць бакалаврського рівня за державним замовленням, який встановлюється Міністерством освіти і науки України до початку вступної кампанії на спеціальність, спеціалізацію або блок спеціальностей/ спеціалізацій (це визначено Правилами прийому до Університету). Максимальний обсяг державного замовлення показує, що на певну спеціальність чи спеціалізацію не може бути прийнято на навчання більше студентів, ніж зазначено в максимальному обсязі, проте в кінцевому результаті ця цифра може бути меншою аж до нуля і залежить від конкурсного бала і пріоритетності кожного вступника на певну конкурсну пропозицію. Тому до завершення вступної кампанії ніхто не може точно сказати, скільки в остаточному результаті буде бюджетних місць за тією чи іншою конкурсною пропозицією.

 

Вартість навчання на поточний рік?

Вартість навчання для вступників 2020 року буде встановлена за два місяці до початку вступної кампанії (до 13 червня 2020 року) й оприлюднена на офіційному вебсайті приймальної комісії КНЛУ (pk.knlu.edu.ua). Вартість навчання у 2019 році зазначена в Додатках 1, 2 до Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету, в 2020 році – на неї можна орієнтуватися, оскільки істотного зростання вартості навчання у 2020 році порівняно з 2019 роком не відбудеться. Зауважимо, що для бакалаврського рівня ціна в 2020 порівняно з 2019 роком не зміниться.

 

Яким буде прохідний бал?

Оскільки прохідний бал залежить від результатів ЗНО вступників, він кожного року виявляється іншим, тому до закінчення вступної кампанії визначити прохідний бал просто неможливо. Водночас кожен вступник може ознайомитися зі статистичними даними попередніх років на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти (https://vstup.edbo.gov.ua/). Водночас слід звернути увагу на те, що мінімальний конкурсний бал, з яким можна брати участь у конкурсі для зарахування на місця за державним замовленням, у 2020 році становить 125. Якщо Ваш бал нижчий за 125, то Ви зможете брати участь у конкурсі лише на контракті місця.

 

Умови вступу для пільгових категорій?

Спеціальні умови вступу для вступників 2020 року визначені в Розділі VІІІ "Спеціальні умови участі в конкурсному відборі для здобуття вищої освіти" Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році. Доступ до правил прийому можна отримати зі стартової сторінки офіційного вебсайту приймальної комісії КНЛУ (pk.knlu.edu.ua). Консультації щодо питань пільгового прийому здійснює заступник відповідального секретаря приймальної комісії КНЛУ ст. викл. Комова Олена Станіславівна (телефон (044) 529-82-86).

 

Якими є спеціальні умови участі в конкурсі й зарахування?

Спеціальними умовами вступу/ зарахування є вступ за співбесідою; вступ за результатами вступних іспитів (замість ЗНО); вступ за квотою-1; переведення на навчання за кошти державного бюджету осіб, які вступили на навчання за кошти юридичних/ фізичних осіб.

Право на вступ за співбесідою мають: інваліди війни, "чорнобильці" певних категорій, а також особи з інвалідністю, неспроможні відвідувати заклад освіти.

Право на складання іспитів і/ або вступ за квотою-1 мають: учасники Революції гідності, учасники бойових дій, діти-сироти й діти позбавлені батьківського піклування (вони мають право обирати між ЗНО і складанням іспитів), особи з інвалідністю, які мають на це право. Консультації щодо питань пільгового прийому здійснює заступник відповідального секретаря приймальної комісії КНЛУ ст. викл. Комова Олена Станіславівна (телефон (044) 529-82-86).

 

Якими є умови вступу для дітей, чиї батьки є учасниками АТО, ООС?

Вступники з числа дітей, чиї батьки є учасниками бойових дій, зокрема АТО, ООС, подають заяви в електронному вигляді (якщо вони не мають права на вступ за співбесідою чи квотою-1 – див. попередній пункт) і беруть участь у конкурсі на загальних підставах. Якщо вони за результатами конкурсу не зараховані на навчання за кошти державного бюджету, вони на загальних підставах беруть участь у конкурсі на навчання за кошти юридичних, фізичних осіб (тобто на контракт) і в разі рекомендації до зарахування на контракт подають документи, що засвідчують їхній статус (посвідчення учасника бойових дій, довідку про безпосередню участь в АТО, ООС одного з батьків – оригінали + копія) і переводяться на навчання за кошти державного бюджету в разі, коли їхній конкурсний бал нижчий від прохідного бала на бюджет за цією конкурсною пропозицією не більше ніж на 15 балів.

Діти, один з батьків яких загинув під час бойових дій, мають право на безумовне переведення на навчання за кошти державного бюджету у разі зарахування на навчання за кошти фізичних, юридичних осіб.

 

Якими є умови вступу абітурієнтів, які мають статус внутрішньопереміщеної особи або діти з багатодітних сімей?

Вступники з числа внутрішньопереміщених осіб або діти з багатодітних сімей ( і більше дітей до 18 років) під час вступу до Київського національного лінгвістичного університету в 2020 році спеціальних умов у вигляді переведення на навчання за державним замовленням не мають.

 

Що таке квота-4 (право на першочергове зарахування)?

Квота-4, вона ж – право на першочергове зарахування (ПЧЗ) поширюється на тих осіб, які вступають на конкурсні пропозиції галузі знань 01 Освіта/ Педагогіка (у КНЛУ – це програми спеціальності 014 Середня освіта) й попередньо уклали договори про відпрацювання після закінчення університету з місцевими органами освіти. Отже, для можливості реалізації квоти-4 вступники мають звертатися до місцевих органів освіти; процедура реалізації права на першочергове зарахування визначена Порядком реалізації права на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним (регіональним) замовленням осіб, які уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2018року № 417. Квота-4 полягає в тому, що конкурсний бал вступника збільшується на коефіцієнт ПЧК, що дорівнює 1,05.

 

Що таке "сільський коефіцієнт"?

Сільський коефіцієнт (СК) застосовується до вступників, які мають реєстрацію місця проживання у селі (не смт) і закінчили середню школу в селі в рік вступу (тобто у 2020 році). Тривалість реєстрації в селі значення не має, проте сам факт реєстрації має підтверджуватися довідкою згідно з додатком 13 до Правил реєстрації місця проживання та порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від
02 березня 2016 року № 207. Довідка видається сільською радою, копія завантажується в електронний кабінет вступника (якщо також можливості немає, направляється електронною поштою до відбіркової комісії відповідного факультету, попередньо радимо зв’язатися з відбірковою комісією телефоном), а оригінал подається разом із документами після рекомендації до зарахування. СК полягає в тому, що конкурсний бал вступника збільшується на коефіцієнт 1,02. Особи, у тому числі внутрішньо переміщені, які не мають реєстрації в селі, права на СК не мають.

 

Чи можна вступити без ЗНО?

У 2020 році прийом на навчання до Київського національного лінгвістичного університету здійснюється на перший курс для здобуття ступеня вищої освіти "бакалавр" на основі повної загальної середньої освіти. Категорії вступників, які мають право на спеціальні умови вступу (так звані "пільговики"), визначені у Розділі VІІІ "Спеціальні умови участі в конкурсному відборі на здобуття вищої освіти" Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році. Доступ до правил прийому можна отримати зі стартової сторінки офіційного вебсайту приймальної комісії КНЛУ (pk.knlu.edu.ua). Особи, які не мають права на спеціальні умови вступу, зобов’язані подати результати ЗНО з визначених конкурсних предметів (Додаток 3 до Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році). Отже, вступити без ЗНО за загальним конкурсом для здобуття ступеня бакалавра неможливо. Так само обов’язковим є складання вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) у формі ЗНО для вступу на І курс для здобуття ступеня магістра з усіх спеціальностей/ спеціалізацій, крім спеціальностей галузі знань 01 Освіта.

 

Як подати електронну заяву?

Для подання електронної заяви вступник має сформувати на сайті ez.osvitavsim.org.ua власний електронний кабінет (цей сайт поки що не активний, він почне працювати в день початку реєстрації електронних кабінетів). Кабінет можна сформувати, починаючи з 01 серпня 2020 р. Під час формування електронного кабінету вступник за інструкціями зазначає персональні дані, додає скан- чи фотокопію фотокартки й додатка до атестата про повну загальну середню освіту. Кабінет формується лише один раз й у подальшому (протягом всього терміну подання документів у 2020 році) усі заяви вступник подає лише через цей кабінет. Слід бути уважним під час зазначення даних й додавання скан- чи фотокопій документів, адже після подання першої заяви внести зміни до даних у персональному електронному кабінеті буде неможливо.

Власне процес подання електронної заяви з особистого електронного кабінету становить процес обрання вступником із запропонованих кабінетом опцій (вступник із пропонованого контекстного меню обирає регіон, університет, спеціальність, спеціалізацію (у разі наявності), назву конкурсної пропозиції, зазначає пріоритет заяви, обирає опцію щодо джерела навчання: "бюджет + контракт" або "лише контракт"). Електронний кабінет має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому помилитися під час подання електронної заяви навряд чи вдасться.

 

Що таке пріоритет (пріоритетність)?

Якщо вступник подає з електронного кабінету заяву на конкурсну пропозицію (освітню програму), для якої передбачено місця державного замовлення, то він має зазначити пріоритет для кожної заяви від 1 до 5 (оскільки можна максимально подати лише до п’яти заяв). Фактично пріоритет відбиває міру бажання вступника навчатися саме за цією освітньою програмою. Отже, та програма, на якій вступник хоче навчатися найбільше, має отримати найвищий пріоритет – 1. Після подання заяви пріоритет змінити неможливо. Неможливо також скасувати подану й прийняту університетом заяву без втрати пріоритету.

 

Що таке конкурсний бал і як він формується?

При вступі на перший курс для здобуття ступеня вищої освіти "бакалавр" на основі повної загальної середньої освіти конкурсний бал обчислюється шляхом додавання бала за кожний конкурсний предмет ЗНО і середнього бала додатка до атестата про повну загальну середню освіту у 200-бальній шкалі, помножених на коефіцієнт, встановлений Університетом. Бали за предмети ЗНО автоматично "підтягуються" з бази УЦОЯО під час реєстрації електронного кабінету, а середній бал додатка до атестата вступник зазначає в електронному кабінеті власноруч і при цьому завантажує скан- чи фотокопію самого додатка. Коефіцієнти в різних університетах можуть бути різними, тому навіть при вступі на начебто одну й ту саму чи подібну конкурсну пропозицію в різні університети при однакових предметах і балах ЗНО, вступник може мати різний конкурсний бал. Конкурсний бал вступника обчислюється автоматично під час подання ним електронної заяви до конкретного університету. Порядок обчислення конкурсного бала в Київському національному лінгвістичному університеті, величини коефіцієнтів з конкурсних предметів ЗНО і бала додатка до атестата про повну загальну середню освіту можна дізнатися з Додатка 5 до Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році.

При вступі на навчання для здобуття ступеня магістра коефіцієнтів немає, тому конкурсний бал обчислюється як сума балів за кожний складник (фахове вступне випробування, вступний іспит з іноземної мови і середнього бала додатка до диплома бакалавра чи іншого диплома, на основі якого здійснюється вступ, обчисленого в 20-бальній шкалі).

 

Як я дізнаюся, що я рекомендований до вступу й що робити далі?

Рекомендацію до зарахування вступник побачить у своєму електронному кабінеті. Крім того, інформація про рекомендованих буде оприлюднена на офіційному вебсайті приймальної комісії Університету, а також в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (https://vstup.edbo.gov.ua/). Рекомендація до зарахування за державним замовленням буде надана лише один раз – 27 серпня 2020 р. Вступники, які не отримали рекомендації в цей день, на навчання за кошти державного бюджету в цьому році більше не потраплять (за винятком осіб, які мають право бути переведеними на навчання за державним замовленням з навчання за кошти фізичних, юридичних осіб). Вступник, який отримав таку рекомендацію, має подати до приймальної комісії оригінали й копії своїх документів (їхній перелік є на сайті приймальної комісії Університету) до 18:00 31 серпня 2020 р. Ті, хто не зробить цього, втратять право вступу і переведення на навчання за державним замовленням у поточному році.

Перша рекомендація для навчання на контракті (за кошти фізичних, юридичних осіб) буде надана не пізніше 06 вересня 2020 р., після чого вступник, який отримав таку рекомендацію, у встановлений Університетом термін має подати оригінали своїх документів до приймальної комісії Університету. На відміну від рекомендацій на навчання за державним замовленням, рекомендацій на контракт може бути кілька.

 

Скільки мов вивчають студенти?

Як правило, освітня програма передбачає вивчення двох або трьох іноземних мов, при цьому перша іноземна мова є обов’язковою, а друга (західноєвропейська, на певних програмах – східна + західноєвропейська) – за вибором студента. Назви іноземних мов, пропонованих до вивчення, зазначені у назві кожної конкретної освітньою програми. Ті мови, які зазначені як "друга іноземна мова", "західноєвропейська мова", є вибірними. Список освітніх програм наведено у Додатку 1 до Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році. Особливості навчального плану, перелік нормативних і вибіркових дисциплін можна уточнити на відповідному факультеті (телефони факультетів розміщені вище, а також на офіційному вебсайті Київського національного лінгвістичного університету – www.knlu.edu.ua).

 

Якими є умови вступу іноземців?

Громадяни іноземних держав та особи без громадянства мають змогу вступати на перший курс для здобуття ступеня вищої освіти "бакалавр", "магістр" за результатами вступних іспитів, при цьому документи вони подають у паперовому вигляді. Варто звернути особливу увагу на те, щоб усі документи про попередню освіту, видані іноземними державами, були належним чином легалізовані. Умови вступу іноземних громадян на навчання детально описано в Розділі ХІV "Особливості прийому на навчання до Університету іноземців та осіб без громадянства" Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році. У цьому ж розділі визначено особливості вступу іноземних громадян й осіб без громадянства на факультет слов’янської філології. Громадяни іноземних держав, а також особи без громадянства не мають права вступу на навчання за державним замовленням (за винятками).

 

Чи є при КНЛУ коледж?

Коледжу при Київському національному лінгвістичному університеті немає.

 

Чи можна при вступі скласти в університеті внутрішній іспит з іноземної мови?

Усі вступники на навчання на перший курс для здобуття ступеня вищої освіти "бакалавр", які вступають за загальним конкурсом, подають сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів, перелік яких визначено у Додатку 3 до Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році. Вступники за загальним конкурсом (за винятком окремих категорій, визначених у Розділі VІІІ "Спеціальні умови участі в конкурсному відборі на здобуття вищої освіти" Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році) не мають права складати іспити в Університеті.

 

Чи можливий вступ на другий чи третій курси з дипломом молодшого спеціаліста?

У 2020 році Київський національний лінгвістичний університет не пропонує освітніх програм зі скороченим терміном навчання на основі диплома молодшого спеціаліста. Прийом вступників здійснюється на перший курс для здобуття ступеня вищої освіти "бакалавр" на основі повної загальної середньої освіти, а також на перший курс для здобуття ступеня вищої освіти "магістр" на основі диплома бакалавра, спеціаліста або магістра.

 

Чи можливий вступ до КНЛУ на базі диплома бакалавра чи магістра?

Вступ до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році для здобуття ступеня вищої освіти "магістр" здійснюється на основі диплома бакалавра, спеціаліста або магістра. Крім того, на основі диплома магістра або спеціаліста можна вступити на навчання для здобуття науково-освітнього ступеня доктора філософії.

 

Я отримую диплом бакалавра (економіка). Чи можу я вступити до магістратури КНЛУ на іншу спеціальність (філологія)?

Особи, які вступають до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році для здобуття ступеня вищої освіти "магістр" на основі диплома бакалавра (магістр, спеціаліста) за іншим напрямом підготовки (так званий "перехресний вступ"), мають право зробити це без жодних обмежень.

 

Чи потрібно здавати ще якісь іспити, окрім тих вступних випробувань, що зазначені в Додатку 4 до Правил прийому при вступі на навчання до магістратури?

Додаток 4 до Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році містить вичерпний перелік вступних випробувань. Жодних інших іспитів, крім зазначених у Додатку 4, складати не потрібно. Водночас слід звернути увагу на те, що види вступних випробувань (вступні іспити в університеті, єдиний вступний іспит з іноземної мови), а також терміни подання документів, складання вступних випробувань, зарахування на навчання для здобуття ступеня магістра різняться залежно від спеціальності; так само різняться терміни складання додаткових вступних випробувань (для вступників, які мають ступінь бакалавра з іншої галузі знань). Етапи (строки) вступної кампанії 2020 року описані в Розділі V "Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання" Правил прийому на навчання до Київського національного лінгвістичного університету у 2020 році. Щодо строків прийому документів від вступників на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, то вони однакові для всіх вступників, незалежно від обраної спеціальності, спеціалізації чи конкурсної програми й зазначені в тому само розділі Правил прийому.

 

Чи є пільги при вступі до магістратури?

При вступі на навчання для здобуття ступенів вищої освіти "магістр", "доктор філософії" спеціальні умови (пільги) не передбачені.

 

Якими є умови вступу громадян України, які закінчили школу за кордоном?

Громадяни України, які в рік вступу закінчили школу за кордоном і не складали ЗНО, мають право вступати за результатами вступних іспитів за предметами й програмами ЗНО. Водночас такі громадяни, які не складали ЗНО, не мають права брати участь у конкурсі на місця за державним замовленням.

                                               

 

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти