Проєкти до обговорення

Положення про організацію освітнього процесу для осіб з інвалідністю та осіб з особливими освітніми потребами в Київському національному лінгвістичному університеті

Положення про організацію освітнього процесу в Київському національному лінгвістичному університеті

* Пропозиції щодо проєктів зазначених документів просимо надсилати до навчально-методичного відділу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Порівняльна таблиця змін та доповнень до освітньої програми Маркетинговий менеджмент другого (магістерського) рівня, спеціальності 075 Маркетинг

* Пропозиції щодо проєктів зазначених документів просимо надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ОНОВЛЕННЯ
УСІХ БАКАЛАВРСЬКИХ І МАГІСТЕРСЬКИХ
ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ УСІХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ УНІВЕРСИТЕТУ

Шановні колеги-викладачі!
Шановні студенти!
Шановні випускники Університету!
Шановні роботодавці!

Запрошуємо Вас узяти участь в обговоренні проєктів усіх освітньо-професійних програм (ОПП) усіх спеціальностей Університету (перший (бакалаврський)  і другий (магістерський) рівні вищої освіти).

Ваші зауваження і пропозиції просимо надавати гарантам ОПП, завідувачам випускових кафедр, деканам факультетів, які забезпечують розроблення і функціонування кожної освітньо-професійної програми, підготовку фахівців з цих програм.

Контактні дані кожного гаранта ОПП, завідувача випускової кафедри, декана факультету подано після тексту конкретної освітньо-професійної програми.

навчально-методичний відділ КНЛУ

Факультет германської філології (декан факультету доц. Мойсеєнко І. П.)

Другий (магістерський) рівень вищої освіти

Факультет романської філології і перекладу (декан факультету доц. Рогоза О. Б.)

Другий (магістерський) рівень вищої освіти

Факультет перекладознавства (декан факультету проф. Зєня Л. Я.)

Практична психологія

* Пропозиції щодо проєктів зазначених документів просимо надсилати гаранту ОПП зав. кафедри психології, педагогіки і фізичного виховання проф. Бондаренко Олександру Федоровичу на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Психологічні дослідження і консультування

Факультет сходознавства (декан факультету проф. Сорокін С. В.)

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

Турецька мова і література та переклад, друга східна мова, західноєвропейська мова

Турецька мова і література та переклад, арабська мова, західноєвропейська мова

* Пропозиції щодо проєктів зазначених документів просимо надсилати гаранту ОПП зав. кафедри тюркської філології канд. філол. наук Тімковій Тетяні Миколаївні, тел.: +38 (044) 521-61-57,  е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Азербайджанська мова і література та переклад, друга східна мова, західноєвропейська мова

* Пропозиції щодо проєктів зазначених документів просимо надсилати гаранту ОПП декану факультету сходознавства проф. кафедри тюркської філології Сорокіну Сергію Володимировичу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Другий (магістерський) рівень вищої освіти

Галузевий переклад: турецька, англійська мова

Факультет економіки і права (декан факультету доц. Жданова Н. С.)

Другий (магістерський) рівень вищої освіти

Факультет слов’янської філології (декан факультету доц. Мунтян О. О.)

Перший (бакалаврський) рівень вищої освіти

Українська мова і література, англійська мова, зарубіжна література

* Пропозиції щодо проєктів зазначених документів просимо надсилати:
Контактні дані: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Чеська мова і література, друга іноземна мова, переклад

* Пропозиції щодо проєктів зазначених документів просимо надсилати:

Польська мова і література, друга іноземна мова, переклад

Другий (магістерський) рівень вищої освіти

Українська мова і література, англійська мова, редагування освітніх видань

* Пропозиції щодо проєктів зазначених документів просимо надсилати:

СУЧАСНІ ФІЛОЛОГІЧНІ СТУДІЇ (ПОЛЬСЬКАМОВА І ДРУГА ІНОЗЕМНА МОВА): ЛІНГВІСТИКА ТА ПЕРЕКЛАДОЗНАВСТВО

* Пропозиції щодо проєктів зазначених документів просимо надсилати:

СУЧАСНІ ФІЛОЛОГІЧНІ СТУДІЇ (ЧЕСЬКА МОВА І ДРУГА ІНОЗЕМНАМОВА): ЛІНГВІСТИКА ТА ПЕРЕКЛАДОЗНАВСТВО