Новини та події

Презентація Програми стажування у Верховній Раді України

Шановні студенти, аспіранти
і науково-педагогічні працівники!

Студентська рада факультету економіки і права спільно з ГО "Ліга інтернів" запрошує Вас на презентацію Програми стажування у Верховній Раді України.

Програма розрахована на студентів IV–VI курсів та аспірантів всіх спеціальностей.

Програма стажування у Верховній Раді України розпочалася у липні 1995 року за спільної ініціативи Асоціації колишніх членів Конгресу США і Верховної Ради України. З листопада 2000 року адміністрування Програми стажування перейшло до Програми сприяння Парламенту України університету Індіани (ПСП), з 2008 р. – Програми сприяння Парламенту університету Огайо. З 2014 р. Програма стажування у Верховній Раді України є частиною проекту, що реалізує ГО "Ліга інтернів" за підтримки Програми USAID "РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво". Програма USAID "РАДА", що виконується Фондом Східна Європа, сприяє становленню підзвітного, відповідального і демократичного представницького органу – Парламенту України.

Головна iдея заснування Програми полягала у наданнi пiдтримки Верховнiй Радi України через залучення найкращих студентiв та випускникiв вузiв до роботи в комiтетах й апаратi українського Парламенту. Супутньою метою було надання можливостi молодим фахiвцям долучитися до законотворчої роботи, здобути практичний досвiд законодавчого процесу, а також сприяння кадровому оновленню Апарату Верховної Ради України.

У 2008–2013 рр. Програма сприяння Парламенту України розширила діяльність Програми стажування на Секретаріат Президента України та деякі Міністерства України.

У травні 2009 року було засновано громадську організацію "Ліга інтернів", до складу якої ввійшли випускники Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади, основне завдання якої – адміністрування Програми стажування, посилення співпраці між випускниками, пошук додаткових джерел фінансування тощо.

На сьогодні Програма підтримується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Партнером Програми у координуванні та здійсненні відбору інтернів, її діяльності є Управління міжпарламентських зв’язків Апарату Верховної Ради України.

За двадцять років існування Програми стажування близько 1500 молодих фахівців у галузях права, політології, економіки, фінансів тощо пройшли стажування у комітетах Верховної Ради та управліннях її апарату, інших органах державної влади.

Детальна інформація про Програму: http://www.interns.org.ua/

Сердечно запрошуємо Вас на презентацію.

Захід організовано викладачем кафедри менеджменту і маркетингу Хусаіновим Р.В., головою Студентської ради ФЕП Гординою В.В. за підтримки ГО "Ліга інтернів".

 

Київський національний
лінгвістичний університет

тел.: +38 (044) 287-33-72 (приймальна ректора)
тел.: +38 (044) 529-82-86 (приймальна комісія)
факс: +38 (044) 287-67-88
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

03150, Україна
м. Київ-150,
вул. Велика Васильківська, 73

Зберегти

Зберегти