Новини та події

До уваги вiйськовозобов'язаних та призовникiв студентiв I КУРСУ ДЕННОЇ ФОРМИ здобуття освіти!

Пiсля зарахування до складу студентiв КНЛУ необхiдно стати на вiйськовий облiк в Унiверситетi впродовж 5 днiв:

1. Прибути у кабiнет 309 (1 навчальний корпус) та надати наступні документи:

• оригiнал та ксерокопiю паспорта громадянина України або ID-картки;

• оригiнал та ксерокопiю витягу, щодо реестрацiї мiсця проживання (для тих, хто має ID-картку);

• копiю iдентифiкацiйного номера;

• оригiнал та ксерокопiю вiйськово-облiкового документа (посвiдчення про приписку, вiйськовий квиток, тимчасове посвiдчення).

2. Заповнити особову картку (типова форма № П-2) та ознайомитися з правилами вiйськового облiку.

3. Отримати довiдку (форма № 17 - документ пiдтверджуючий право на вiдстрочку вiд призову до Збройних Сил України), яку необхiдно надати у вiйськовий комiсарiат.

Невiйськовозобов'язанi (зняти з військового облiку з виключенням) студенти повиннi надати вiйськово-облiковий документ (вiйськовий квиток чи тимчасове посвiдчення) та його ксерокопiю.

Додаткова iнформацiя за телефоном : (044) 287-46-79.